sobota, 26 marca 2011

G.I.Joe Mobile Base

Jeśli przypadkiem ktoś tu trafi, ktoś kto kocha, kolekcjonuje figurki G.I.Joe i wszystko co z nimi związane. I w dodatku zna historię pewnego pojazdu z tej serii zabawek. Proszony jest o zostawienie komentarza :)
 Znalazłam w sieci zdjęcie tegoż cuda, w całej okazałości:


Ja kilka lat temu kupiłam ten pojazd na Allegro. Niestety niekompletny i w niezbyt dobrym stanie. Ale nie mam prawa narzekać. Sygnaturka na tym pojeździe to: (c) 1987 Hasbro INC PAWTUCKET, R.I. 02852 All Rights Reserved. Ogólnie jednak uwielbiam takie gadżety! Baza jest rozkładana (parter, piętro i drugie piętro). Jest tam mnóstwo fajnych dodatków jak małe, wyciągane więzienie/cela. Sporo ciekawych "urządzeń", komputery, satelity, drabiny, winda, lądowisko itd: Wrzucam fot:


Nie jest rewelacyjnej jakości, ale nawet "ducha" złapałam przy okazji :))) Jak widać, sporo części brakuje, niestety. Jeśli ktoś by coś dodał od siebie na temat tej bazy - byłoby świetnie. zatem zapraszam do komentowania!
Dzięki uprzejmości GUMISIA z forum TRANSFORMERY.PL - wiem już znacznie więcej na temat Mobile Command Center ! Zainteresowanych zachęcam do lektury! :) Gumisiu dziękuję!

2 komentarze:

  1. Ewelino, ta baza to Mobile Command Center z 1987 roku. Znajdziesz więcej na jej temat pod tym linkiem: http://yojoe.com/vehicles/87/mobilecommandcenter/.

    Więcej na temat G.I. Joe na forum, mamy swój kąt przy stronie Transformery: http://www.transformery.pl/forum/index.php.

    Kobieta zbierająca figurki, zwłaszcza G.I.Joe - rzadkość.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję bardzo za odpowiedz i podpowiedz i za prywatną wiadomość i za rady :) Już się zbieram do "odpisania"!

    OdpowiedzUsuń