czwartek, 27 października 2011

Rotocast He-Man

Dzisiaj trafiła w moje łapki ok.31 cm figurka He-Man'a! Jest ogromniasta i sporo waży!! Całkiem niedawno się dowiedziałam, że w 2003 roku takie figurki powstały i z tego co jeszcze mi wiadomo, jest taki sam Skeletor ("Rotocast"). Jako ekwipunek posiadają tylko miecz. Mój Rotocast He-Man swój mieczyk przegrał najprawdopodobniej w karty tudzież warcaby, więc nie mogę się nim teraz tu pochwalić, będziemy go z pewnością szukać! Natomiast figurka jest fantastycznym gadżetem w kolekcji, nawet się zastanawiam, gdzie by ją tu umiejscowić... ? Na której półce? Albo na biurku? Gdziekolwiek ją postawię będzie się rewelacyjnie prezentować. Wrzucam zdjęcia:


Nie ma problemów ze stabilnością. Zamek Grayskull dodatkowo służy tutaj jako punkt odniesienia - widać jaki to kolos w świecie figurkowym :))


Punkty artykulacji to oczywiście głowa, barki, łokcie (ruchome łokcie są rzadkością w figurkach MOTU z serii z 2002/2003 itd) tułów, nogi (niestety już nie w kolanach... ale to jest akurat norma w figurkach MOTU z serii 2002... ). Cała figurka jest wykonana z plastiku oprócz "sukieneczki", którą sobie tutaj He-Man przywdział. Jest ona wykonana z gumy. Wrzucę jeszcze taki focik z innymi figurkami He-Man'a. Jeszcze bardziej można zobaczyć ogrom tej figurki :)


Pomimo tego iż Rotocast He-Man góruje nad swoimi pozostałymi replikami - to jakoś minkę ma nietęgą. Taki smutniutki jest :( Ale to pewnie dlatego, że wypaplałam, że w karty i warcaby nie potrafi dobrze grać :)
Za tę fajniutką figurynkę dziękuję Kolektorowi !!! :)))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz