piątek, 16 czerwca 2017

TURLY GANG - TRULY AMAZING :)TURLY GANG - najprościej opisać tę serię jako knock off figurek Teenage Mutant Ninja Turtles.
Miłośnicy figurek MOTU, Galaxy Warriors, Troll Forces, Bootlegów wszelkiej maści temu podobnych, wiedzą dokładnie o co chodzi.
Ale jeśli ktoś nie za bardzo kojarzy tę odmianę figurek, to nic straconego. Internet jest przepełniony informacjami na ten temat :)
Osobiście polecam chociażby stronę Knock-Off-Collector.
Są też grupy miłośników tej serii i jej podobnych na facebook'u.


No dobrze, to była opcja "najprościej"...

...bo rzeczywistość szybko weryfikuje proste sytuacje :)
I zamiast typowej figurki "Truly Gang"...

Przykłady:
Wpada nam do ręki hiper zakręcona wersja, z pomalowanymi gaciami na krwisto czerwony kolor, żółwiowogębnystwór, z żółto-niebieską zbroją, oraz jakże ciekawym ekwipunkiem w również żółtawej barwie...
Z czarną tarczą z napisem: TURLY GANG


I coś takiego mi się dzisiaj przytrafiło :)
Otwieram kopertę, a tam niezwykle interesujący, figurkowy osobnik!

Tułów nieruchomy, ciało gumowe, "gacie" pomalowane na czerwono, niestety farba schodzi.
Naklejka na tarczy nieco zniszczona, ale dramatu nie ma :) Palce z prawej ręki scalone do dłoni. Żółta katana została włożona na gwałt :) 
Zbroja... arcydzieło! Mięciutka guma koloru niebieskiego + żółte, plastikowe kułeczko na klacie :)

Fantastyczny knock off w mojej kolekcji!

Nie mam pytań...

Na Wasze chętnie odpowiem np w komentarzach!

Enjoy!

5 komentarzy:

 1. Pewnie trochę wiosen sobie żółwiak liczy, to i gacie się przetarły :):) Najważniejsze, że ciałko kompletne i sprawne :):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielcy Światowi Kolekcjonerzy tych figurek teraz się głowią "co to jest!" Trwa identyfikacja :)

   Usuń
  2. ... oooo ... bardzo ciekawe co wymyślą :):)

   Usuń
 2. Witam!

  Bardzo ciekawy wpis i figurka. Jeszcze takiego bootlegu nie widziałem. Jest zupełnie inny od figurek z serii Turly Gang. Prawdopodobnie jest to jakaś wersja z Meksyku lub Tajlandii. Możliwe, że nie jest sygnowana niczym i nie znajdzie się już jaka to seria. Może to taka figurka one-shot, prototyp późniejszych Turly Gang ;)Niemniej bardzo ciekawe znalezisko! Gratuluje! Pochwalisz się skąd to masz? :)Jeszcze mam pytanie czy głowa również jest gumowa jak reszta ciała? Pozdrawiam ciepło..

  OdpowiedzUsuń
 3. Hehe wszyscy wtajemniczeni mówią to samo! Pierwsze widzą i pewnie to z Meksyku, i że w ogóle śmiechu po pachy z tego :) Skąd mam? Wypatrzyłam na pewnym portalu aukcyjnym jako TMNT ;) Głowa gumowa dokładnie jak reszta ciała. Pozdrawiam równie ciepło ;)

  OdpowiedzUsuń