piątek, 10 sierpnia 2012

RANKING 36 NAJGORSZYCH FIGUREK ŚWIATA :)

Serwis CRACKED.COM opublikował ranking, w którym opisał z namaszczeniem - dodatkowo dokumentując to pięknymi zdjęciami - "36 niewypałów w świecie figurkowym" :) Dacie wiarę, że wrzucili tam kilka postaci z TMNT i moich MOTU?? Że taki PIZZAFACE, szef April O'Neil i ona sama jako "Córa Koryntu" - (co zresztą rozumiem :P Żart ;) !!) tam figurują, to OK! Ale Moss-Man?? O co chodzi się pytam, przecież to tylko zielonkawo-meszkowa wersja Beast-Mana... Albo Stinkor? Przecież jest mega fajny! To jeśli go umieścili to ja się pytam, gdzie jest Mer-Man? Czy biedny Grizzlorek - co on komu zawinił, że ma takie futerko, przecież w takie upały jakie ostatnio u nas panowały, trzeba mu tylko współczuć :) Panowie nie kopcie leżącego! :)
Oczywiście żartuję! Ranking sam w sobie bardzo mi się podoba, ktoś miał fajny pomysł, poświęcił czas na takie zestawienie, dobranie zdjęć, umieszczenie opisu. Życzyć sobie możemy więcej takich akcji! Kilka serii figurkowych wg mnie tam brakuje, ale nie wszystko można zmieścić w zestawieniu.
Mnie osobiście rozśmieszyło kilka pozycji w tym rankingu! Na pewno nigdy nie kupię Aunt May (Marvel Comics)! Koszmar! Oceńcie sami:Zapraszam także na TZZAD.WORDPRESS.COM - miałam tę przyjemność zostać poproszona o udzielenie tam krótkiego komentarzu odnośnie tego akurat rankingu. Oczywiście polecam stronkę TZŻAD (Tak Złe Że Aż Dobre) z głębi serca, warto przejrzeć ją "od dechy do dechy" bo to szalenie ciekawa lektura :) A Wy co sądzicie o tych wszystkich paskudach umieszczonych w ów rankingu? Jesteście ZA albo i PRZECIW? Wszelkie komentarze mile widziane ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz